O mnie

Cześć, mam na imię Bartek. Będę tu pisał o szeroko pojętej motoryzacji i wszystkim co związane z samochodami. Nad wyraz cenię samochody solidne, dopracowane i dające przyjemność z jazdy. Lubię podróżować, szczególnie za kierownicą. Czasami zdarza mi się także naprawić jakiś samochód, zazwyczaj swój. Moje artykuły możesz również przeczytać w poradnikach Allegro – dział motoryzacja. Piszę tam recenzje, testy i porady dotyczące eksploatacji samochodów.

Zapraszam Cię nie tylko do czytania mojego bloga ale także do aktywnego komentowania. Chciałbym aby to miejsce tworzone było nie tylko przeze mnie ale także przez czytelników.  Dlatego pisz, oceniaj, komentuj.

Na MotoryzacyjnyBlog.pl znajdziesz porady dotyczące samochodów oraz ich eksploatacji. Przeczytasz tu również szczegółowe testy samochodów oraz raporty o nich. Publikuję także wiadomości ze świata motoryzacji.
W samochodach szukam przede wszystkim, emocji i radości z jazdy. Nie zapominam przy tym o bezpieczeństwie i praktyczności użytkowania.
Poradami staram się ułatwić codzienną eksploatację i naprawy samochodu.