Vany Mercedes-Benz w leasingu 1% i wpłacie tylko 5% – dowiedz się więcej

0

Planujesz zakup nowego samochodu dostawczego do swojej firmy? Sprawdź ofertę Mercedes-Benz i wybierz nowego Vito, Sprintera lub Klasę V w leasingu Lease&Drive 1%. Tylko teraz swojego wymarzonego vana możesz mieć za… 1% jego wartości. Pamiętaj, że liczba samochodów w promocji jest ograniczona!

Lease&Drive 1% – najlepszy leasing dla firm

Producenci dostawczaków oraz dealerzy zajmujący się ich dystrybucją nieustannie zaskakują swoich Klientów nowymi rozwiązaniami. Atrakcyjna forma finansowania auta, jaką bez wątpienia jest leasing samochodowy, za sprawą programu Lease&Drive została wyniesiona przez Mercedesa na zupełnie nowy poziom korzyści. Podstawową zaletą zakupu w tym systemie jest obniżenie całkowitego kosztu eksploatacji luksusowego, doskonale wyposażonego dostawczaka dzięki stałej miesięcznej racie netto wynoszącej 1% ceny brutto.

Urealniona została również wysokość wstępnej wpłaty, którą sprowadzono do równowartości 5% wartości auta. Dzięki temu niezawodne samochody stały się łatwiej dostępne, także dla małych i średnich firm. Nie muszą one obawiać się, że ich budżet nie udźwignie wysokich kosztów eksploatacji samochodu klasy premium.

Chcesz mieć nowego Mercedesa bez konieczności ponoszenia całości kosztów od razu? Skorzystaj z oferty leasingu Lease&Drive 1% w salonach Duda-Cars i skonfiguruj swój wymarzony samochód dla firmy. Poznaj modele dostępne w tej formie finansowania i wybierz auto idealne dla Twojego biznesu.

Vito, Sprinter, Klasa V – wybierz vana od Mercedesa dla siebie

W atrakcyjnym leasingu dostępne są wszystkie flagowe modele samochodów dostawczych marki Mercedes-Benz. Jeśli ważnym elementem prowadzonego przez Ciebie biznesu są niezawodne i szybkie dostawy towarów lub przewozy osób, wybierz auto, które najlepiej sprosta Twoim oczekiwaniom.

Vito

W Lease&Drive już od 1295 zł netto miesięcznie. Doskonale sprawdzi się zarówno jako pojemy furgon, jak i komfortowy tourer przystosowany do przewozu 9 osób. Dopracowany pod każdym względem, zaprojektowany, by sprostać wyzwaniom każdego przedsiębiorstwa. Dostępny w wielu opcjach zabudowy, z bogatym wyposażeniem oraz pakietem serwisowym i ubezpieczeniowym.

Sprinter

Od 25 lat Sprinter wyznacza trendy na rynku samochodów w tym segmencie. Obecnie, niemiecki producent wprowadza na rynek trzecią generację tego niezwykle popularnego modelu, znajdującego zastosowanie w wielu dziedzinach współczesnego biznesu. Dla podniesienia bezpieczeństwa zyskał niemal w całości ocynkowaną karoserię. W leasingu Sprinter dostępny jest już od 1485 zł netto z 12-letnią gwarancją na perforację nadwozia.

Nowa Klasa V

Zdecydowany lider w segmencie vanów premium na rynku. Przystosowana do przewozu 7 osób Klasa V ma wszystko, czego oczekujesz od nowoczesnego samochodu dostawczego. Mocna, 239-konna jednostka napędowa współpracująca z 9-stopniową skrzynią biegów oraz liczne udogodnienia dla kierowców i pasażerów czynią ten model Twoim niezawodnym biznesowym partnerem. Teraz, dzięki Lease&Drive nową Klasę V możesz mieć już za 1% jej wartości, z pakietem Winter Edition, obejmującym m.in.: napęd 4MATIC, ogrzewanie postojowe, nawigację GPS, kamerę 360° czy hak holowniczy z możliwością demontażu.

Wybierz swojego Mercedesa w salonach Duda-Cars

Wiesz już, który dostawczy Mercedes najlepiej odpowiada na Twoje indywidualne potrzeby? A może chcesz porozmawiać z ekspertem, który przybliży Ci szczegółowo kwestie związane z wyposażenie i finansowaniem samochodu w systemie Lease&Drive 1%? Odwiedź salon Duda-Cars – Mercedes-Benz już dziś i znajdź swojego wymarzonego vana z gwiazdą. Pospiesz się – liczba pojazdów jest ograniczona! 

Artykuł sponsorowany

Może ci się spodobać

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.