Zbuduj wierną replikę Polskiego Fiata 125 p!

0

ZBUDUJ WIERNĄ REPLIKĘ POLSKIEGO FIATA 125 p!

Nowa kolekcja od De Agostini – FIAT 125 p w skali 1:8!

Złóż razem z nami wiernie odtworzony model popularnego „kanciaka” i przenieś się do czasów, kiedy królował na naszych szosach!

Zamów kolekcję na stronie http://bit.ly/motoryzacyjnyblog-fiat125p, wykorzystując swój indywidualny kod FIAT125PRO i otrzymaj wyjątkowe prezenty tylko dla prenumeratorów!

Wyprodukowany w 1967 roku pierwszy powojenny polski Fiat był przełomem w naszej rodzimej motoryzacji i zdecydowanie wyróżniał się na tle innych krajowych aut z tego okresu. Na 25 lat wraz ze swoim młodszym bratem – maluchem – zdominował polskie drogi, stał się też bohaterem filmów i seriali, jak choćby kultowych „Zmienników”, na zawsze pozostając w pamięci wielu pokoleń Polaków.

Dzięki najnowszej kolekcji wydawnictwa De Agostini każdy może się stać właścicielem doskonałej repliki polskiego Fiata 125 p. Wystarczy zamówić prenumeratę i część po części składać swój model w domowym zaciszu.

Oprócz instrukcji montażu każdy numer kolekcji będzie zawierał artykuły poświęcone marce Fiat, jej związkom z polską motoryzacją, najbardziej znanym konstrukcjom i przełomowym momentom rozwoju. Po skompletowaniu kolekcji zdobędziesz kompendium wiedzy na temat historii Fiata, zagranicznej marki najsilniej związanej z Polską.

Replika Fiata 125 p w skali 1:8 posiada świecące reflektory, klakson, ruchome koła, otwierane drzwi i okna oraz wiernie odwzorowane detale. Prenumeratorzy mogą liczyć na niższą cenę oraz unikatowe prezenty – 3 retro plakaty, segregator na zeszyty kolekcji, proporczyki, notes oraz metalowy model rajdowego samochodu Fiat 125 p w skali 1:43! Natomiast w prenumeracie Premium dodatkowymi prezentami są: kanister i gaśnica, t-shirt i brelok, 2 miniatury piesków na tylną półkę, apteczka i podnośnik, a z ostatnią przesyłką miniatura radia Safari!

Zamów kolekcję na stronie http://bit.ly/motoryzacyjnyblog-fiat125p,   wykorzystując swój indywidualny kod FIAT125PRO i otrzymaj wyjątkowe prezenty tylko dla prenumeratorów!

Może ci się spodobać

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.